#1 2011-01-25 13:24:29

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Sypialnia Heidi

http://www.rad-pol.com.pl/upload/nowosci/nowa-kolekcja-ekskluzywnych-sypialni.jpg



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#2 2011-01-25 22:26:18

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Kierowałam swoje kroki ku mojej sypialni, zapalając po drodze świece umieszczone na ścianach. Na reszcie ujrzałam czarne drzwi. Otworzyłam je i weszłam do środka. - Jak dobrze być we własnym gniazdku - Powiedziałam zadowolona i poszłam do toalety. Wyszłam z turbanem na głowie i w białym szlafroku. Rzuciłam się na łóżko i włączyłam jakiś kanał muzyczny. Po chwili oddałam się słodkiej krainie snu .



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#3 2011-01-26 21:50:57

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Gdy muzyka przestała grać jak na zawołanie się ocknęłam. Podeszłam do lusterka i przeraziłam się na mój widok. - Trzeba się wziąć za siebie, albo wymienić ciałko. - Zaśmiałam się sama z siebie i wybrałam tą pierwszą opcję. Zmiana ciała nie szła mi zbytnio na rękę, gdyż uwielbiałam obecne. Poszłam do toalety zabierając po drodze jakieś ubrania. Po wyjściu podeszłam do toaletki i umalowałam się skromnie, gdyż nie lubiłam mieć kilogramu tapety na twarzy. Podkreśliłam oko czarnym tuszem i usta czerwono krwistą szminką. Rozczesałam i ogarnęłam włosy, po czym nucąc sobie coś pod nosem wyszłam z pokoju.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#4 2011-01-29 15:30:32

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Weszłam do pokoju i odrazy rzuciłam się w stronę łazienki . Było mi cholernie zimno, nawet nie wiem dlaczego , ale nienawidziłam tego uczucia. Więc poszłam się ogarnąć i rozgrzać. Wyszłam w ciepłym szlafroczku i usiadłam na skórzanej sofie pod oknem . Włączyłam TV i coś mnie tknęło, aby pooglądać kreskówki i tak też zrobiłam .Z najbardziej błahych rzeczy śmiałam się jak dziecko. Gdy już kanały dla dzieci przestały nadawać, przerzuciłam się na mój ulubiony gatunek filmowy - horrory. Przygotowałam sobie prażoną kukurydzę i schowałam się pod kocem, podciągając kolana pod brodę.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#5 2011-01-31 22:00:20

Julliet Bright

Człowiek

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Zapukała do drzwi .


'My only love spring from my only hates'

Offline

 

#6 2011-02-01 20:17:57

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Po prawie pięcio godzinnym seansie powiedziałam sobie, że obejrzę ostatni z filmów. Nadchodzi punkt kulminacyjny, cała drżę z przerażenia. - Nie, nie, nie , nie wchodź tam ! ... Mówiłam, żebyś nie wchodziła !? - Krzyczę do telewizora. Poskoczyłam na łóżku a serce zaczęło mi łomotać, gdy niespodziewanie słyszę głośne walenie w drzwi. - Kto tam? - Pytam bojąc się, iż między realią w fikcją jest cienka granica. - Kobito, nawet jeśli ktoś chce ci zabić, jesteś nieśmiertelna ! - Powiedziałam śmiejąc się pod nosem. - Proszę ! - Krzyknęłam siadając po turecku, i naciągając koc pod szyję.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#7 2011-02-02 17:25:50

 Destiny Evans

Szefcio

11836610
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 518
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Weszła bez pukania do pokoju omijając jakąś dziewczynę i posyłając jej delikatny uśmiech po drodze. Widząc Heidi siedzącą na łóżku i horror który oglądała uśmiechnęła się szeroko.
-Można.?
Spytała melodyjnym głosem podając Stefanowi koszulkę. Może wyglądali podejrzliwie przez jej strój i brak koszulki na chłopaku, lecz jakoś ją to nie obchodziło.


You taught me how to laugh
You taught me how to cry
When I gave up you even taught me how to try
There’s one more thing to learn before I spread my wings and fly

You gonna have to teach me how to say
Goodbye, goodbye
: *

http://demotywatory.pl/2647361/Niewazne … dno-bedzie

Offline

 

#8 2011-02-02 17:30:54

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Odetchnęłam z ulgą widząc znajome twarze - Tak jasne. - Powiedziałam z szerokim uśmiechem, po czym popatrzyłam na dwójkę przybyłych marszcząc brwi . - Albo mi się wydaje, albo od naszego ostatniego spotkania minęło zaledwie tylko pare dni. - Powiedziałam z cwaniackim uśmiechem i z takim samym wzrokiem patrząc na nich.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#9 2011-02-02 17:39:12

 Destiny Evans

Szefcio

11836610
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 518
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Roześmiała się melodyjnie i pokazała jej język.
-Minęło...i co w związku z tym.?
Spytała unosząc brew do góry i usiadła na skraju łózka.
-Coś Ci nie pasuje.?


You taught me how to laugh
You taught me how to cry
When I gave up you even taught me how to try
There’s one more thing to learn before I spread my wings and fly

You gonna have to teach me how to say
Goodbye, goodbye
: *

http://demotywatory.pl/2647361/Niewazne … dno-bedzie

Offline

 

#10 2011-02-02 17:46:23

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Uczepiłam do niej wzrok jak sowa, nadal uśmiechając się szeroko. - Co ma mi niby nie pasować ? Rzadko Cię widuję ... I Ciebie też Stefcio. - Odparłam przenosząc wzrok na chłopaka. - No cóż... - Położyłam się na plecach splatając palce dłoni na brzuchu. - Muszę się z tym pogodzić ... Niedługo będą tutaj biegały takie małe Deski i Stefki ... - Popatrzyłam  w tym momencie na Des i wybuchłam śmiechem . -Będę ciocią ! Nareszcie ! ! !  - Krzyknęłam po czym wpadałam w histeryczny śmiech.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#11 2011-02-02 17:53:25

 Destiny Evans

Szefcio

11836610
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 518
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Otworzyła szeroko usta w szoku i przez chwilą patrzyła na Heidi wstrząśnięta. Nie wiedziała co powiedzieć...czy ona oszalała.?!
-Czy ty siebie słyszysz.?!
Spytała dosyć głośno i rzuciła w nią poduszką. Spojrzała na Stefana i skrzyżowała ręce  na piersi.
-Za dużo sobie myślisz.!
Powiedziała stanowczo do dziewczyny i skrzyżowała nogi siadając po turecku.


You taught me how to laugh
You taught me how to cry
When I gave up you even taught me how to try
There’s one more thing to learn before I spread my wings and fly

You gonna have to teach me how to say
Goodbye, goodbye
: *

http://demotywatory.pl/2647361/Niewazne … dno-bedzie

Offline

 

#12 2011-02-02 18:02:33

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Opanowałam się po paru minutach, po czym podniosłam się i przybliżyłam do dziewczyny. - Wiesz, że nabijam się z was, prawda? - Powiedziałam z lekkim uśmieszkiem opierając głowę na jej ramieniu. - Mam za mało rozrywki. Czy Ty wiesz, co ja przeżywam ?! Przez pięć godzin oglądałam najlepsze horrory, do takiego stopnia, że boję się, że coś mi z pod łóżka wyskoczy !- Po tych słowach zwiesiłam się z łóżka głową w dół i popatrzyłam na powierzchnię pod meblem. - Aaa ! - Wydałam z siebie przeraźliwy krzyk i spadałam z łóżka. - Uff... To tylko mój but. - Powiedziałam wyciągając go i znów usiadałam na łóżku, opierając się o jego oparcie. - Ale jak coś coś będzie to mi powiesz, prawda? - Rzuciłam do niej wyrzucając gdzieś z powrotem buta. - Ej ! Szukałam go ! - Po chwili namysłu krzyknęłam szukając wzrokiem obuwia.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#13 2011-02-02 18:08:05

 Stefan Salvatore

Wampir

Zarejestrowany: 2011-01-26
Posty: 420
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

-spojrzałem na nie jak sie zachowuja i usiadłem na fotelu-hmm...Heidi ty juz masz zwidy-powiedziałem patrzac na nią


Lately I’ve been hard to reach
I’ve been too long on my own
Everybody has a private world
Where they can be alone...

Offline

 

#14 2011-02-02 18:13:51

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Odrywając wzrok od podłogi skierowałam go na Stefana. - Dlaczego niby mam mieć zwidy, he? - Spytałam gryząc dolną wargę.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#15 2011-02-02 18:15:49

 Stefan Salvatore

Wampir

Zarejestrowany: 2011-01-26
Posty: 420
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

no bo zaczełas piszczeć jak zobaczyłas ze cos lezy pod łózkiem i dopiero sie opanowałas gdy zobaczyłas ze to but-powiedziałem i zaczałe rozgladac sie po pokoju


Lately I’ve been hard to reach
I’ve been too long on my own
Everybody has a private world
Where they can be alone...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sinnoh-pokeots.pun.pl www.crazymanagers.pun.pl www.serwer-metin2.pun.pl www.opaltour.pun.pl www.writv.pun.pl