#106 2011-02-12 18:34:47

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Popatrzyłam na kieliszek dziewczyny marszcząc brwi. - Wypiłaś zaledwie połowę tego, co sobie nalałaś. - Zaśmiałam się. - Przecież on nie będzie dawał Ci jakiegoś kazania. - Prychnęłam pod nosem wracając do tego, co powiedziała wcześniej dziewczyna.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

#107 2011-02-13 18:25:20

Julliet Bright

Człowiek

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

-Mam słaby łeb- wzruszyła ramionami i znów się zaśmiała- No przecież ja już chyba nie wiem co gadam.


'My only love spring from my only hates'

Offline

 

#108 2011-02-13 20:10:32

Arriane Cross

Nefil

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Podeszła do drzwi. Oczekując, że tu też nikogo nie spotka, od razu wyciągnęła taśmę klejącą , lecz gdy usłyszała głosy momentalnie zapukała. Nie wiedziała dlaczego zrobiła to tak szybko. Przecież w zasadzie nie chciała nikogo poznawać. Ale co jej szkodzi. Weszła do środka, a przed nią wepchnęła się kotka,która  wskoczyła na kolana dziewczynie siedzącej na łóżku.- Milusińska - odparła Arriane wpatrując się to na kotkę ,to na dziewczynę.- Arriane jestem. - pomachała dziewczynom.- Nie przeszkadzam wam ? -powiedziała całkowicie pewnie, jakby już znała odpowiedź. Nie była ona osobą, która lubiła poznawanie nowych ludzi.


' Gdy skrzydłem skrzydło wesprzesz moje, nawet ułomność w locie mi pomoże. '

Offline

 

#109 2011-02-13 22:24:58

Julliet Bright

Człowiek

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

-Cześć-odparłam rozbawiona -  Nie raczej nie przeszkadzasz- po  tych słowach spojrzałam porozumiewawczo na Heidi.- Jaki fajniutki kotek, twój ?- rzuciłam się również na łóżko obok Heidi by pogłaskać zwierzaka.


'My only love spring from my only hates'

Offline

 

#110 2011-02-13 22:27:56

Arriane Cross

Nefil

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

-Nie, nie jest mój. Właściwie to właśnie znalazłam się tu bo szukam jej właściciela. Ale podejrzewam, że to nie wasz kot ? - powiedziała z poważną miną, jakby była zawiedziona, że nie może pomóc Luce,ale i szczęśliwa. Ten kot to jej jedyne podparcie w takiej sytuacji w jakiej się znajdowała.


' Gdy skrzydłem skrzydło wesprzesz moje, nawet ułomność w locie mi pomoże. '

Offline

 

#111 2011-02-13 22:32:32

Julliet Bright

Człowiek

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

-Nie, ja widzę zwierzaka pierwszy raz, ale już mnie zauroczył. Jeśli nie znajdziesz jego właściciela to ja chętnie przygarnę.- Wyszczerzyła się do dziewczyny - A ty tu nowa ,że nie znasz Heidi ? - spytała nadal głaszcząc kota- bo w sumie to ja też, nie dawno przybyłam.


'My only love spring from my only hates'

Offline

 

#112 2011-02-13 22:39:17

Arriane Cross

Nefil

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

-Nie!- prawie ,że krzyknęła. Nie chciała oddać Luce w ręce osoby, której praktycznie w ogóle nie znała, tym bardziej , że kotka tak przypominała jej kotkę z domu rodzinnego i była bardzo do niej przywiązana choć niedawno ją ujrzała. - To jest ona - powiedziała z naciskiem na 'ona', i robiąc grymaśną minę, położyła kartkę na stoliku obok, zwołała Luce i odwróciła się na pięcie. Na chwilę się zatrzymała. - Przyleciałam wczoraj w nocy. - odwróciła głowę w stronę Heidi i uśmiechnęła się do niej. Jakoś w dziewczynie która nic, a nic się nie odzywała wyczuwała coś bardziej zbliżonego do niej, niż w tak bardzo entuzjastycznej Julliet.


' Gdy skrzydłem skrzydło wesprzesz moje, nawet ułomność w locie mi pomoże. '

Offline

 

#113 2011-02-13 22:43:11

Julliet Bright

Człowiek

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

Julliet zerknęła w stronę Heidi , spojrzeniem w stylu 'yyyy.. trochę dzika' Nie wiedziała czy to alkochol z nią coś zrobił , że nagle tak bardzo ją wszystko zachwycało, czy pojawiła się nagle u niej nowa cech ,wśród ludzi z, którymi nigdy dotąd nie miała do czynienia. - Szkoda- westchnęła . A za nim Arriane zdążyła wyjść ,krzyknęła do niej - Trochę więcej entuzjazmu, może pomoże. - i uśmiechnęła się do Heidi.


'My only love spring from my only hates'

Offline

 

#114 2011-02-13 22:47:35

Arriane Cross

Nefil

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 44
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

-Dzięki za rade ,zapamiętam - odpowiedziała sarkastycznie w stronę pokoju , od którego już się oddalała. Spojrzała na kotkę idącą przy jej nodze. - Jesteś strasznie posłuszna i w tym również bardzo przypominasz mojego kota rodzinnego. - mrugnęła do Luce. Dziwne lepiej jej się dogadywało ze zwierzęciem , niż z ludźmi w tym domu . Chodź była ciekawa , jacy oni są i czy też są 'inni' jak ona, a zarazem nie chciała nikogo na nowo poznawać , tylko zamknąć się w pokoju i czekać , aż Daniel przyleci po nią i wreszcie będą znów mogli być razem. Poszła w kierunku następnego pokoju.


' Gdy skrzydłem skrzydło wesprzesz moje, nawet ułomność w locie mi pomoże. '

Offline

 

#115 2011-02-13 22:55:20

Julliet Bright

Człowiek

Zarejestrowany: 2011-01-28
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sypialnia Heidi

- Dziwna, no nie ? - skierowała się w stornę Heidi.- Dziwnym sposobem mnie wkurzyła. - Jestem ciekawa czy była też człowiekiem. Bo jak tak! to jak już Stefan mnie zamieni, to laska porzałuje swojego zachowania w stosunku do mnie- niemal , że krzyczała, udając groźną minę . Po chwili znów wybuchnęła śmiechem. - Nie wiem , czy to twoje towarzystwo mnie tak rozluźniło , czy alkochol. Bo wiesz.. ja taka na codzień nie jestem. - puściła oczko do Heidi.


'My only love spring from my only hates'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sinnoh-pokeots.pun.pl www.writv.pun.pl www.crazymanagers.pun.pl www.serwer-metin2.pun.pl www.centerots.pun.pl