#1 2011-01-25 12:05:31

Kryspin

Udemonizowany wampir

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 69
Punktów :   

Karta postaci Kryspina

Imię: Kryspin
Wygląd: wysoki brunet,zmienny kolor oczu, sylwetka wysportowana
Styl ubioru: w zalezności od nastroju raz na luzie raz wizytowo

Historia postaci:
urodziłem sie wieki temu w wieku 21 lat zginołem podczas napadu moja czarna dusza znalazła mi miejsce w podziemiu stałem sie demonem najwyższego szczebla wszystko układało sie po mojej myśli dopuki nie zakochałem sie w śmiertelnej. mieszkała w Salem ale nie była czarownica mieliśmy wybić całą jej wioskę nie mogłem pozwolić by zgineła za bardzo ją kochałem. Wyjechaliśmy daleko od Salem lecz mimo wszystko znienawidziła mnie gdy dowiedziała sie prawdy o mnie uciekła do lasu , pobiegłem za nią czułem niebezpieczeństwo z daleka. Trafiliśmy na polujące wampiry nie zdołałęm jej ochronić nie wiem jakim sposobem zostałem ugryziony ona odeszła z nimi a ja zostałem najgorszy stwór wśród ludzi demon-wampir dwa przeciwstawne zywioły w jednej postaci. niezniszczalny, chodzący za dnia władający ogniem jak na demona przystało, pragnienie krwi często mi doskwiera, przez miłość zranioną miłość czasami mam wyrzuty sumienia co nie zmienia faktu ze jestem potworem ...


chory zawiścią nienawiścią karmiony

Offline

 

#2 2011-01-25 13:08:00

 Destiny Evans

Szefcio

11836610
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 518
Punktów :   

Re: Karta postaci Kryspina

Akcept, ale zajrzyj na chwile do wątku o rasach


You taught me how to laugh
You taught me how to cry
When I gave up you even taught me how to try
There’s one more thing to learn before I spread my wings and fly

You gonna have to teach me how to say
Goodbye, goodbye
: *

http://demotywatory.pl/2647361/Niewazne … dno-bedzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupa2wspia.pun.pl www.harys.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl www.narutoshinobi.pun.pl www.espeedwaymenager.pun.pl