#1 2011-01-25 09:53:37

 Destiny Evans

Szefcio

11836610
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 518
Punktów :   

Łazienka

http://www.bialek.com.pl/pics/wyposazenie_lazienek_duza3.jpg


You taught me how to laugh
You taught me how to cry
When I gave up you even taught me how to try
There’s one more thing to learn before I spread my wings and fly

You gonna have to teach me how to say
Goodbye, goodbye
: *

http://demotywatory.pl/2647361/Niewazne … dno-bedzie

Offline

 

#2 2011-02-12 20:19:57

Arriane Cross

Nefil

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 44
Punktów :   

Re: Łazienka

Weszła do łazienki, napuściła gorącej wody do wanny. Rzeczy położyła obok, podeszła do lustra i zaczęła wyjmować wsuwki z włosów. Przyjrzała się sobie, nie wyglądała tak jak wcześniej. Zawsze wyglądała idealnie. A teraz.. wory pod oczami, na jej twarzy widać było przemęczenie i osłabienie. Czy miało to coś wspólnego z odejściem Daniela? Zastanawiała się. Tak zajęła się własnymi myślami, że omal nie przelała jej się woda w wannie. Dziewczyna szybko zakręciła kran, zrzuciła z siebie ręcznik i weszła do wody. Zawsze potrafiła leżeć w wannie godzinami. Lecz tym razem gdy zamoczyła plecy, nagle zaczęło ją coś piec. Dziewczyna momentalnie odskoczyła od wody. Dotknęła ręką miejsca które ją piekło ale nic nie czuła. Położyła się jeszcze raz i znów ten ból. Był tak silny i przyszywający całe jej ciało ,że nie mogła tego znieść. Przemyła się szybko nie mocząc pleców. Wyszła i podeszła znów do lustra. Prawe jęknęła z przerażenia, gdy ujrzała na swoich plecach wielki znak strzałki do góry nogami, tylko że bez nóżki. Nie rozumiała skąd się to wzięło. Szybko nalozyła na siebie ręcznik tak aby zakryć znak na wszelki wypadek by ktoś po drodze jej nie widział i wybiegła do pokoju.

Ostatnio edytowany przez Arriane Cross (2011-02-12 20:20:35)


' Gdy skrzydłem skrzydło wesprzesz moje, nawet ułomność w locie mi pomoże. '

Offline

 

#3 2011-02-12 21:27:42

Arriane Cross

Nefil

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 44
Punktów :   

Re: Łazienka

Weszła w biegu do łazienki i szybko obmyła twarz, żeby zmyć ten ból i rozpacz które wylała przed chwilą w poduszkę. Tak bardzo się spieszyła, że nie zauważyła , że Luce cały czas za nią szła. - No dobrze jak tak bardzo chcesz iść ze mną to chodź , ale nie uciekaj. - kotka spojrzała na nią porozumiewawczo, ale zarazem karcąco, jakby uznała, że Arriane za bardzo się o nią troszczy. Obie wyszły a łazienki.

Ostatnio edytowany przez Arriane Cross (2011-02-12 21:30:30)


' Gdy skrzydłem skrzydło wesprzesz moje, nawet ułomność w locie mi pomoże. '

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-serwis.pun.pl www.narutoshinobi.pun.pl www.smcraft.pun.pl www.grupa2wspia.pun.pl www.harys.pun.pl