#1 2011-02-11 21:50:05

Arriane Cross

Nefil

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 44
Punktów :   

Arriane Cross

Rasa ; Anioł
Wiek ; 19

Wygląd; Kruczoczarne włosy, błękitne oczy , jasna cera, różane policzki, wysoka i smukła sylwetka. Przez swoją rasę , zawsze wygląda idealnie i anielsko.

Charakter; Wyluzowana, ale ogarnięta. Odważna i zawsze pewna siebie. Często potrafi być wredna, chodź nie zawsze specjalnie. Samolubna i raczej samotniczka. Mimo tak wielu wad , czasem uda jej się okazać kruche i czułość , które jedynie okazuje swojemu facetowi.

Historia ; Arriane była wpół człowiekiem wpół aniołem,czyli Nefilem. Pewien Anioł dał jej zadanie by zniszczyć demona, którym był jej Ukochany Daniel. Wtedy tylko mogla stać się prawdziwym aniołem. Wakacje, które spędzała z Danielem miały być ostatnimi upojnymi dniami. Lecz gdy nadszedł czas by Arriane zniszczyła mężczyznę swojego życia ,ona zrezygnowała i uciekła wraz z ukochanym. Tak oto, stała się Aniołem , ale i zdradziła swoją rasę i skazano ją na upadek. Anioły i demony miały stoczyć ze sobą walkę, więc Daniel szukał dla Arriane bezpiecznego miejsca na czas niepokoju, ponieważ dziewczyna jeszcze nie jest doświadczonym Aniołem i nie ma dość siły by walczyć. W ten sposób Arriane trafiła do Black Creek. Ma to być chwilowy pobyt dziewczyny na rozstrzygnięcie wojny, lecz Arriane ma świadomość , że już nigdy może nie ujrzeć Damiana , a jej pobyt w tej okolicy może się przedłużyć nawet na wieki.

Moce ; Widuje przeszłe życie i potrafi stworzyć lustrzane odbicie , lecz jeszcze nie bardzo kontroluje swoje moce. Jeszcze nie potrafi latać, ale ta umiejętność się u niej rozwija.

Ostatnio edytowany przez Arriane Cross (2011-02-11 21:55:07)


' Gdy skrzydłem skrzydło wesprzesz moje, nawet ułomność w locie mi pomoże. '

Offline

 

#2 2011-02-11 23:34:48

Heidi Hudson

Szefcio

Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 106
Punktów :   

Re: Arriane Cross

Akcept.



Dzień dobry, kocham cię. <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ententa.pun.pl www.cs-black.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.blackhawk.pun.pl www.sokkermor.pun.pl